Virtuální asistentka je v kurzu

Společností, které využívají služeb virtuální asistentky stále přibývá.

Outsourcing v této podobě menší společnosti mnohdy velmi pomůže a náklady společnosti jsou v tomto případě minimální oproti zaměstnání pracovníka na plný úvazek. Navíc si služby virtuální asistentky může objednat i jednotlivec.

Virtuální asistentka by měla mít za sebou několik let práce v administrativě, měla by být flexibilní, kreativní a rozhodně by měla disponovat organizačními schopnostmi, které jsou v tomto případě na místě. Pokud navíc zná alespoň základy z jednotlivých oborů, je to jen ku prospěchu jí i společnosti, která si ji najímá.

Proč jsou služby virtuální asistentky žádané?

Rozmanitost služeb, pro které se virtuální asistentka hodí, je velké množství a často šikovná asistentka zastane většinu z nich. Výhodou takové online asistentky je, že je možné ji využít několikrát a to pokaždé na jiné úkoly. Pro společnost to znamená vložení větší důvěry do virtuální asistentky a pro ni naopak větší loajalitu k pronajímateli.

Virtuální asistentku je možné využít nejenom na administrativní záležitosti, ale některé z nich nabízejí i služby pro soukromou potřebu, jako jsou např. Vánoce na míru, zajištění rodinné dovolené, zajištění nákupu včetně doručení na místo určení a jiné.

Online sekretářka také pomůže s výběrem vhodné školky či kroužku pro Vaše děti nebo nechá umýt vaše auto během jednání, na kterém zrovna sedíte.

Zkuste využít služeb virtuální asistentky a garantuji, že budete spokojeni.